Радіатор опалення Carrera S 90/120 230/1500/90
Фото 6 | від 9 285 до 9 559 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:конвектор Матеріал:мідь/алюміній Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Carrera S 90/120 18
Характеристики
Carrera S 90/120 230/1500/90 |
|
Решітка з додатковою рамкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carrera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carrera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Carrera S 90/120 230/1500/90
Конвектор внутрішньопідлоговий Carrera S Black 230/1500/90 SB23/150/09 | 9 559 грн. |
Внутрішньопідлоговий конвектор Carrera S.Black.230.1500.90 SB23/150/09 | 9 285 грн. |
Внутрішньопідлоговий конвектор Carrera S.Inox.230.1500.90 SI23/150/09 | 9 285 грн. |
Закрити
Рекомендуємо