Кондиціонер Carrier 38QUS027D8S3-1 79 м² на 3 блоки(ів)
Carrier 38QUS027D8S3-1 79 м²
на 3 блоки(ів)
41 м²
на 2 блоки(ів)
53 м² на 2 блоки(ів)
61 м² на 3 блоки(ів)
79 м² на 3 блоки(ів)
82 м² на 4 блоки(ів)
102 м² на 4 блоки(ів)
120 м² на 4 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:79 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2450/2200 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики 38QUS027D8S3-1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carrier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carrier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Carrier 38QUS027D8S3-1
Ціни на Carrier 38QUS027D8S3-1 |
---|---|---|---|---|
Carrier 38QUS014D8S2 41 м² на 2 блоки(ів) | від 36 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Carrier 38QUS018D8S2-1 53 м² на 2 блоки(ів) | від 44 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Carrier 38QUS021D8S3 61 м² на 3 блоки(ів) | від 47 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Carrier 38QUS027D8S3-1 79 м² на 3 блоки(ів) | від 51 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Carrier 38QUS028D8S4 82 м² на 4 блоки(ів) | від 58 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Carrier 38QUS036D8S4 102 м² на 4 блоки(ів) | від 98 415 грн. | 2 пропозиції | ||
Carrier 38QUS042D8S5 120 м² на 4 блоки(ів) | від 105 300 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →