Кондиціонер Carrier Clever 42QHG009D8S/38QHG009D8S 27 м²
Carrier Clever 42QHG009D8S/38QHG009D8S 27 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:27 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:760/760 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, іонізація
Гарантія від виробника 7 років. Ефективна робота на опалення.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Clever 42QHG009D8S/38QHG009D8S
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carrier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carrier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carrier Clever 42QHG009D8S/38QHG009D8S 27 м²
Усі ціни 8 →Кондиционер Carrier 42QHG009D8S/38QHG009D8S | 22 999 грн. |
Кондиціонер Carrier 42QHG009D8S/38QHG009D8S | 16 459 грн. |
Carrier 42QHG009D8S/38QHG009D8S | 22 999 грн. |
Кондиціонер CARRIER 42QHG009D8S/38QHG009D8S | 16 459 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Carrier 42QHG009D8S/38QHG009D8S | 22 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Carrier Clever 42QHG009D8S/38QHG009D8S
Ціни на Carrier Clever 42QHG009D8S/38QHG009D8S |
---|---|---|---|---|
Carrier Clever 42QHG009D8S/38QHG009D8S 27 м² | від 16 459 грн. | 8 пропозицій | ||
Carrier Clever 42QHG012D8S/38QHG012D8S 36 м² | від 19 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Carrier Clever 42QHG018D8S/38QHG018D8S 53 м² | від 38 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Carrier Clever 42QHG024D8S/38QHG024D8S 71 м² | від 49 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →