Рюкзак Case Logic Laptop Backpack VNB-217 25 л (3200980)
Відео 4Фото 7 |
Case Logic Laptop Backpack VNB-217 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Case Logic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Case Logic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Case Logic Laptop Backpack VNB-217 25 л
Усі ціни 29 →Сумка для ноутбука Case Logic 17" Black (VNB217) | 1 679 грн. |
Сумка для ноутбуков Case Logic 17" Black (VNB217) | 1 665 грн. |
Рюкзак для ноутбука Case Logic vnb217 Black (3200980) | 1 643 грн. |
Рюкзак для ноутбука Case Logic 17" Laptop Backpack VNB217 (3200980) | 1 833 грн. |
Рюкзак городской CASE LOGIC 25L VNB-217 (Black) 3200980 | 1 597 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →