Цифрове піаніно Casio Compact CDP-S160
Відео 3Фото 6 |
Casio Compact CDP-S160
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:64 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:10 шт.
Жорсткість:зважена
Всі характеристики
Характеристики Compact CDP-S160
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Compact CDP-S160
Усі ціни 13 →Цифрове піаніно Casio CDP-S160RDC7 | 26 230 грн. |
Цифровое пианино Casio CDP-S160RDC7 | 24 857 грн. |
Цифровое пианино CASIO CDP-S160RD | 26 230 грн. |
Фортепіано цифрове CASIO CDP-S160BKC7 | 26 230 грн. |
CASIO CDP-S160 BK | 45 320 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →