Цифрове піаніно Casio Privia PX-S7000
Відео 14Фото 20 |
Casio Privia PX-S7000
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:256 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:400 шт.
Жорсткість:зважена
Bluetooth
Всі характеристики
Характеристики Privia PX-S7000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Privia PX-S7000
Усі ціни 18 →Цифрове піаніно Casio PX-S7000 Hm C7 | 118 950 грн. |
Цифровое пианино Casio PX-S7000 Hm C7 | 113 003 грн. |
Цифровое пианино CASIO PX-S7000HM | 118 950 грн. |
Casio PX-S7000 BK | 122 080 грн. |
Casio PX-S7000 BK | 99 384 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →