Смартгодинник
Casio DW-H5600
Фото 26 |
Casio DW-H5600
Дисплей:transflective
Корпус:пластик, 200
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові
Відстеження стану відновлення організму після сну. Дисплей з LED-підсвічуванням. Відстеження показника VO2Max. Підходять для занурення та занять плаванням.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики DW-H5600
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio DW-H5600
Усі ціни 98 →Смарт-годинник Casio G-SHOCK (Black) (DW-H5600-1ER) DW-H5600-1ER | 19 690 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK DW-H5600-1ER | 19 690 грн. |
Часы Casio DW-H5600-1ER | 19 690 грн. |
Чоловічий годинник Casio DW-H5600-1ER | 16 553 грн. |
Наручний годинник Casio DW-H5600MB-1ER | 21 101 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →