Casio GBD-100
Відео 39Фото 14 |
Модель іменитого японського виробника Casio поєднує в собі стару добру класику і сучасні смарт-функції. В першу чергу, це аж ніяк не крихкий годинник з ударостійким корпусом з полімерного пластику і стійким до подряпин захисним мінеральним склом. Крім ударів і падінь, вони також не бояться води, причому водонепроникність до 20 Бар дозволяє купатися, плавати, пірнати, займатися дайвінгом і серфінгом.
Casio GBD - 100 оснащені технологією Bluetooth для підключення до смартфону і несенсорним екраном, який при необхідності підсвічується і відображає інформацію про вхідні дзвінки і повідомлення з вібросупроводом. Гаджет вміє рахувати пройдені кроки і спалені калорії, відображає час в основних містах і конкретних областях по всьому світу, а також може похвалитися наявністю акселерометра — датчика руху, що підтримує функцію автоматичного повороту годин. Звичайно, доступні стандартні опції на зразок будильника, календаря, секундоміра і таймера. З урахуванням обмеженої кількості можливостей, пристрій має відмінну автономністю і здатне пропрацювати від одного заряду цілий рік, а то і півтора.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio GBD-100
Усі ціни 72 →Casio Casio G-Shock GBD-100-1ER | 8 499 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-Shock GBD-100BAR-4ER | 13 410 грн. |
Чоловічий годинник Casio GBD-100-1A7ER | 6 788 грн. |
Наручний годинник Casio GBD-100-1 | 8 658 грн. |
Годинник Casio GBD-100-1 | 5 870 грн. |