Моторне мастило Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 C3 60 л (15D669)
Товар застарів 515 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C3; API SN/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31; Допуски Opel, GM: Dexos 2 |
Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 C3 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 C3
Ціни на Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 C3 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 C3 1 л | від 436 грн. | 12 пропозицій | ||
Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 C3 4 л | від 1 618 грн. | 11 пропозицій | ||
Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 C3 5 л | від 2 220 грн. | 1 пропозиція |