Моторне мастило Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 60 л
Відео 3 | 18 667 грн. Купити! Моторна олива Castrol MAGNATEC DIESEL 5W-40 DPF 60л (CS 5W40 M D DPF 60L)Маркетплейс: Rozetka.ua AKUMAUTOЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF
Ціни на Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 1 л | від 354 грн. | 28 пропозицій | ||
Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 4 л | від 1 050 грн. | 24 пропозиції | ||
Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 5 л | від 1 558 грн. | 24 пропозиції | ||
Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 60 л | від 18 667 грн. | 1 пропозиція | ||
Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 208 л | від 58 377 грн. | 1 пропозиція |