Моторне мастило Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 5 л (15A7BA)
Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 5L |
|
. Напівсинтетичне масло для легкових авто з дизельними двигунами, в т.ч. з турбонаддувом. Поставляється в штатній для такого типу ємності 4 л. Як і всі марки Magnatec, позиціонується як продукт з підвищеними характеристиками захисту, включаючи додатковий спеціальний шар, активний «з першої секунди пуску». Має допуски від Fiat, Mercedes-Benz і Volkswagen.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 5 л
Усі ціни 16 →Castrol Magnatec Diesel B4 10W-40 (5л) | 3 206 грн. |
Моторне масло Castrol Magnatec Diesel 10w40 B4 5л доставка укрпоштою 0 грн | 1 295 грн. |
Масло моторное CASTROL MAGNATEC DIESEL B4 10W-40 (5л.) 10W40MD5L | 1 765 грн. |
Олива моторна Castrol Magnatec Diesel 10w-40 B4, 5л (41071050817) | 1 840 грн. |
Олива моторна напівсинтетична CASTROL Magnatec Diesel B4 10W-40 5л (15CA2C | 1 571 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4
Ціни на Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 1 л | від 340 грн. | 30 пропозицій | ||
Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 4 л | від 983 грн. | 30 пропозицій | ||
Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 5 л | від 1 295 грн. | 16 пропозицій | ||
Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 60 л | від 17 522 грн. | 1 пропозиція |