Моторне мастило Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 4 л (15CA24)
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 4L |
|
Незважаючи на додатковий індекс в назві, ця марка масла є свого роду «полегшеної», а не доповненою, оригінальною версією Magnatec 10W-40. Так, на роботу у вантажівках воно не розраховане, і до турбованим дизельним двигунам не підходить — тільки до звичайних (плюс бензинові). Належить до напівсинтетичним і забезпечує фірмовий «додатковий захисний шар» для покращеного захисту двигуна. Відповідає допускам Fiat 9.55535-D2, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00. Поставляється в ємностях по 4 л.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 4 л
Усі ціни 22 →Моторна олива Castrol Magnatec A3/B4 10w40 4л доставка укрпоштою 0 грн | 964 грн. |
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 (4л) | 1 796 грн. |
Масло моторное CASTROL MAGNATEC A3/B4 10W-40 (4л.) 10W40MA3B44L | 1 259 грн. |
Олива моторна Castrol Magnatec 10w-40 A/B, 4л (41071389183) | 1 193 грн. |
Олива моторна напівсинтетична CASTROL Magnatec A3 B4 10W-40 4л (15CA1F) 10 | 1 171 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4
Ціни на Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 1 л | від 351 грн. | 19 пропозицій | ||
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 4 л | від 964 грн. | 22 пропозиції | ||
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 5 л | від 1 915 грн. | 2 пропозиції | ||
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 60 л | від 17 145 грн. | 1 пропозиція | ||
Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 208 л | від 40 461 грн. | 4 пропозиції |