Витяжний вентилятор Cata E E-100 GST
Відео 15Фото 11 |
Модифікації Cata E 13
Характеристики
Cata E-100 GST |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель E-100 G — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель E-100 GT — має таймер вимкнення
- Модель E-100 GTH — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель E-100 GSTH — має таймер виключення, датчик вологості, температури і дисплей
Де купити Cata E E-100 GST
Сортувати
Cata Cata E-100 GS | 3 200 грн. |
Вентилятор витяжний CATA E-100 GST (00900500) | 3 829 грн. |
Вентилятор витяжний Cata E 100 GS (Silver) | 3 205 грн. |
Витяжний вентилятор CATA E-100 GST | 3 829 грн. |
Cata Cata E-100 GST | 3 829 грн. |
Вентилятор Cata E-100 GST Silver (таймер) витяжний | 3 829 грн. |
Витяжний вентилятор Cata E-100 GSТ GLASS SILVER 8W | 3 829 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо