Духова шафа Cata SES 7004 X (07044603)
Cata SES 7004 X |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata SES 7004 X
Усі ціни 46 →Cata Cata SES 7004 X (07044603) | 9 454 грн. |
CATA SES 7004 X | 8 528 грн. |
Духова шафа Cata HORNO, SES 7004 X 07044603 | 9 554 грн. |
CATA HORNO, SES 7004 X (07044603) | 9 554 грн. |
Духовка електрична Cata Ses 7004 X 07044603 | 8 621 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →