Сумка дорожня CATerpillar Work 36 (83999; 487)
Фото 7 |
CATerpillar Work 36 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CATerpillar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CATerpillar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CATerpillar Work 36
Дорожная сумка Cat Work Yellow 36 л 83999;487 | 3 157 грн. |
Сумка-дафл CAT Work 83999;487 Жовтий флуоресцентний | 2 999 грн. |
Сумка-рюкзак CAT Work 36л Жовтий флуоресцентний (83999;487) 83999;487 | 2 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →