Блендер Catler SB 810 чорний
Фото 22 |
Catler SB 810 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catler SB 810 чорний
Усі ціни 6 →Блендер Catler Sb 810 | 7 055 грн. |
Catler Vacu+ (SB810) | 6 720 грн. |
Погружной блендер Catler SB 810 Vacu+ | 6 723 грн. |
Блендер Catler Vacu+ (SB810) | 6 560 грн. |
Занурювальний блендер Catler SB 810 Vacu+ | 6 717 грн. |
Занурювальний блендер Catler SB 810 Vacu+ | 6 727 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →