Стайлер Cecotec Bamba RitualCare 880 (CCTC-04212)
Відео 1Фото 7 |
Cecotec Bamba RitualCare 880 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Bamba RitualCare 880
Усі ціни 6 →Випрямляч для волосся Cecotec RitualCare 880 Hidraprotect (04212) | 3 584 грн. |
Випрямляч для волосся Cecotec Bamba RitualCare 880 Hidraprotect CCTC-04212 | 3 460 грн. |
Праска для волосся CECOTEC Bamba RitualCare 880 Hidraprotect (04212) | 3 594 грн. |
Праска для волосся CECOTEC Bamba RitualCare 880 Hidraprotect (04212) | 4 313 грн. |
Щипці для волосся CECOTEC Bamba RitualCare 880 Hidraprotect CCTC-04212 | 3 704 грн. |
Щипці для волосся CECOTEC Bamba RitualCare 880 Hidraprotect CCTC-04212 | 3 766 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →