Стайлер Remington Keratin Therapy Pro S8590
Відео 16 |
Remington Keratin Therapy Pro S8590 |
|
Стильний і зручний у використанні стайлер Remington S 8590 Keratin Therapy Pro вигідно відрізняється від великої кількості конкурентів на ринку рядом корисних у побутовій експлуатації функцій. Наприклад, прилад автоматично вимикається через 60 хвилин бездіяльності, що виключає можливість короткого замикання і істотно підвищує безпеку використання. Працювати стайлер може з температурою від 160 до 230°C, а поточний температурний режим завжди відображається на невеликому електронному дисплеї.
При включенні пристрій нагрівається до заданого рівня за 15-20 секунд. В якості нагрівального елемента виступають керамічні пластини, на корпусі розташована зручна кнопка блокування. Ще однією важливою перевагою моделі є те, що шнур, довжина якого складає 1,8 метра, може обертатися на 360° — дуже корисна опція при активному використанні стайлера. У комплекті з пристроєм йде чохол для зберігання, що доведеться дуже до речі, якщо ви берете пристрій з собою в подорож.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Купити Remington Keratin Therapy Pro S8590
Усі ціни 59 →Випрямляч для волосся Remington S8590 Keratin Therapy Pro | 2 160 грн. |
Щипці-випрямляч Remington S8590 E51 Keratin Therapy Pro | 2 399 грн. |
Випрямляч для волосся Remington S8590 Keratin Therapy Pro | 2 399 грн. |
Випрямляч REMINGTON S8590 E51 Keratin Therapy Pro | 2 399 грн. |
REMINGTON S8590 | 2 244 грн. |
0 0 1 7 |
Покупкою задоволена, випрямляч точно вартує своїх грошей. Є вибір температур, функція автовимкнення та "Heat Boost". Нагрівається випрямляч моментально. Під час випрямлення я використовую термозахист для волосся, але покриття пластин прасування мені теж дуже подобається. І для мене найголовнішим є те, що на випрямлячі немає деталей, що відстають, за які волоски можуть чіплятися і вириватися. Я стикалася дуже часто з такою неприємною проблемою, використовуючи інші випрямлячі різних фірм. Мені подобається користуватися цією плойкою і я б її радила. Швидке нагрівання, якість, добре випрямляє. немає Вероника: користуюся Remington Keratin Therapy Pro S8590 більше року |
- Шарнірне кріплення шнура
- Швидке нагрівання за 15 секунд
- Кнопка блокування
- Чохол для зберігання