Ваги Cecotec CookControl 10000 EcoPower (CCTC-04144)
Відео 1Фото 7 |
Cecotec CookControl 10000 EcoPower |
|
Для ваг не використовуються батарейки. У пристрої є кнопка EcoPower виконує функцію створення кінетичної енергії, яка автоматично перетворюється в електричну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec CookControl 10000 EcoPower
Усі ціни 18 →Ваги кухонні Cecotec CookControl 10300 EcoPower Inox CCTC-04144 | 1 199 грн. |
Весы кухонные CECOTEC Control 10300 EcoPower Nutrition | 1 199 грн. |
Ваги кухонні Cecotec CCTC-04144 | 1 199 грн. |
Cecotec CookControl 10300 EcoPower Inox CCTC-04144 | 1 199 грн. |
Кухонные весы Cecotec Cook Control 10300 EcoPower Inox CCTC-04144 | 1 199 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →