Ваги TFA Cheesecake (50.2006.60)
Фото 3 |
TFA Cheesecake |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TFA Cheesecake
Усі ціни 6 →Ваги кухонні TFA 50200660 | 1 640 грн. |
TFA Весы кухонные TFA "CHEESECAKE", 2-5199 г, 200x200x15 мм 50200660 | 1 640 грн. |
Кухонні ваги TFA CHEESECAKE 50200660 нержавіюча сталь | 1 640 грн. |
Ваги кухонні TFA "CHEESECAKE" (50200660) | 1 640 грн. |
Ваги кухонні TFA Cheesecake цифрові сріблястий нержавіюча сталь 2-5199 г 1 | 1 640 грн. |
Ваги кухонні TFA 50200660 | 1 640 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →