Блендер Cecotec Power Black Titanium 1800 нержавіюча сталь (04100)
Відео 3Фото 7 |
Cecotec Power Black Titanium 1800 |
|
Потужний стаціонарний блендер від іспанського виробника Cecotec без проблем подрібнить фрукти, овочі або тверді інгредієнти на кшталт горіхів, роздрібнить шматочки льоду, допоможе приготувати смачний коктейль або суп-пюре. Все завдяки двигуну потужністю 1800 Вт і ножу з шістьма лезами, який досягає швидкості в 22 тисячі обертів на хвилину. Більш швидкому і ефективному подрібненню сприяють зубчики на ножах і спеціальна форма глечика.
Cecotec Power Black Titanium 1800 здатний готувати по кілька порцій за раз, так як оснащений місткою чашею об'ємом 2.1 л.вона має мірну шкалу на стінці і виконана з високоякісного протиударного скла, яке витримує високі температури і придатне для миття в посудомийній машині. Так що гарячі супи-пюре блендеру абсолютно не страшні. Доповнюють глечик кришка з отвором для додавання інгредієнтів, яка герметично закриває ємність і запобігає утворенню бризок, і спеціальний фільтр для соків, що утримує м'якоть і харчові волокна. На вибір є 5 швидкостей з плавним регулюванням і турборежим: наприклад, низькі швидкості підійдуть для збивання білкового крему, середні — для овочів, а максимальна потужність — для дроблення льоду і горіхів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Купити Cecotec Power Black Titanium 1800 нержавіюча сталь
Блендер Cecotec Power Titanium 2500MAX Black CCTC-04100 | 3 499 грн. |
Блендер стационарный CECOTEC Power Titanium 1300 PerfectMix Black (CCTC-04 | 3 149 грн. |
Cecotec Power Titanium 1800 Black PowerTitanium1800Black | 3 499 грн. |
Блендер Cecotec Power Titanium 1800 Black CCTC-04100 (8435484041003) Sava | 4 199 грн. |
Блендер Cecotec Power Titanium 1800 Black CCTC-04100 (8435484041003) | 4 199 грн. |