Навушники
Celebrat G5
Фото 8 |
Celebrat G5 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celebrat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celebrat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celebrat G5
Усі ціни 6 →Вакуумні навушники із мікрофоном Celebrat G5 Чорні | 298 грн. |
Вакуумні навушники Celebrat G5 Чорні 1,2м | 288 грн. |
Вакуумні навушники Celebrat G5 Чорні із вбудованим мікрофоном | 288 грн. |
Навушники Стерео Celebrat G5 вакуумна дротова гарнітура | 390 грн. |
Вакуумні навушники Celebrat G5 із міцного металу та м'якого силікону Чорні | 288 грн. |
Навушники гарнітура Celebrat G5 (t8144) | 317 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →