Бінокль Celestron Granite ED 10x42
Фото 6 |
Celestron Granite ED 10x42
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:113 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:633 г
Всі характеристики
Характеристики Granite ED 10x42
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celestron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celestron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Celestron Granite ED 10x42
Усі ціни 10 →Бінокль Celestron Granite 10x42 Roof, ED | 26 599 грн. |
Біноколь Celestron Granite 10x42 Roof Ed (71372) | 26 600 грн. |
Биноколь Celestron Granite 10x42 Roof Ed (71372) | 26 600 грн. |
Бінокль Celestron Granite 10x42 (71372) Roof, ED | 26 599 грн. |
Бінокль Celestron Granite ED 10x42 | 26 599 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →