Рівень Centroinstrument Lider L14-2000
1 926 грн. Купити! Рівень будівельний Центроінструмент Лідер Л14 2000мм (Л14-2000)Pobuduj.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись |
Centroinstrument Lider L14-2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Centroinstrument 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Centroinstrument.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Centroinstrument Lider L14-2000
Ціни на Centroinstrument Lider L14-2000 |
---|---|---|---|---|
Centroinstrument Lider L14-1000 | від 1 073 грн. | 1 пропозиція | ||
Centroinstrument Lider L14-1200 | від 1 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Centroinstrument Lider L14-1500 | від 1 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Centroinstrument Lider L14-2000 | від 1 926 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →