Умивальник CeraStyle Arte 85 850 мм (SC0000146)
Фото 5 |
CeraStyle Arte 85 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CeraStyle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CeraStyle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації CeraStyle Arte 85
Ціни на CeraStyle Arte 85 |
---|---|---|---|---|
CeraStyle Arte 65 650 мм | від 5 751 грн. | 1 пропозиція | ||
CeraStyle Arte 75 750 мм | від 4 734 грн. | 1 пропозиція | ||
CeraStyle Arte 85 850 мм | від 7 189 грн. | 1 пропозиція | ||
CeraStyle Arte 100 1000 мм | від 8 878 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →