Умивальник CeraStyle Nova 70 700 мм
Фото 6 |
CeraStyle Nova 70 |
|
Гарантійний термін — 3 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CeraStyle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CeraStyle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CeraStyle Nova 70 700 мм
Усі ціни 6 →Раковина CERASTYLE Nova 70 см АР000040729 | 6 989 грн. |
CeraStyle 70x43 Nova 074400u | 10 400 грн. |
CeraStyle 70x43 Nova 074400u | 10 660 грн. |
CeraStyle 70x43 Nova 074400u | 10 920 грн. |
Умивальник CERASTYLE Nova 70 см АР0002369 | 6 354 грн. |
Раковина CERASTYLE Nova 074400 70 см (АР0002369) біла | 7 943 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →