Змішувач Volle Cruze 1547.010301
Фото 6 |
Volle Cruze 1547.010301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cruze 1547.010301
Усі ціни 13 →Змішувач для раковини Volle Cruze брашоване золото 1547.010315 | 5 128 грн. |
Змішувач настінний для умивальника Volle CRUZE pistola gris (1547.010306) | 5 188 грн. |
Смеситель для раковины скрытого монтажа Volle CRUZE pistola negro (1547.01 | 4 202 грн. |
Смеситель для раковины Volle Cruze хром 1547.010301 | 4 273 грн. |
Смеситель для раковины скрытого монтажа Volle CRUZE pistola negro (1547.01 | 4 202 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →