Умивальник CeraStyle One 46 460 мм
Фото 3 |
CeraStyle One 46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CeraStyle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CeraStyle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CeraStyle One 46 460 мм
Раковина ONE 46 см кругла 076100, АР000040721 АР000040721 | 3 748 грн. |
Раковина CeraStyle ONE 46 см кругла АР0001497 АР000040721 | 3 748 грн. |
Раковина CERASTYLE ONE 46 см Кругла (76100) біла | 4 779 грн. |
Умивальник Cerastyle One 076100 46 см | 5 114 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →