Змішувач KRONER Hagen-C010 CV032258
Фото 7 |
KRONER Hagen-C010 CV032258 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Hagen-C010 CV032258
Усі ціни 8 →Змішувач для умивальника одноважільний KRONER KRP Hagen-C010 хром латунь C | 1 218 грн. |
Смеситель для раковины Kroner KRP Hagen-C010 193500 | 1 218 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRP Hagen-C010 хром | 1 218 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRP Hagen - C010 | 1 218 грн. |
Змішувач для раковини KRONER (KRP) Hagen-C010 | 1 218 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →