Похідний ніж CH Knives 3011
CH Knives 3011 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CH Knives 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CH Knives.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CH Knives 3011
CH Knives CH 3011 Green (CH3011-G10-AG) | 1 560 грн. |
Ніж складний CH Knives, CH 3011-G10, чорний | 1 521 грн. |
Кишеньковий ніж CH Knives CH 3011-G10 black | 1 560 грн. |
CH Knives CH 3011 Black (CH3011-G10 black) | 1 560 грн. |
Кишеньковий ніж CH Knives CH 3011-G10-AG | 1 560 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →