Візочок Chicco We
Відео 5Фото 9 |
Прогулянкова коляска відомого бренду Chicco створена для активних батьків і подорожей з малюком по всьому світу. По-перше, вона дуже компактна: вага моделі становить всього 5.5 кг, тому ви без зусиль зможете переносити її в руках. По-друге, механізм автоскладання дозволяє скласти конструкцію одним рухом руки, що дуже зручно, якщо друга рука зайнята дитиною або сумками. У такому вигляді коляска стійко стоїть у вертикальному положенні і навіть поміщається на полицю для ручної поклажі в літаку.
Для більш зручного транспортування в комплекті йде сумка-чохол. Незважаючи на невеликі габарити і легкість, Chicco We витримує навантаження до 22 кг, тобто прослужить вам довго. Для самих маленьких є можливість встановити за допомогою адаптерів люльку і автокрісло. Подбав виробник і про комфорт самого пасажира: сидіння легко перетворюється в спальне місце, варто тільки відрегулювати кут нахилу спинки і підніжки, а розкладається капюшон з додатковою секцією з сітчастої тканини вкриє від вітру і сонця і забезпечить хорошу вентиляцію влітку. У разі негоди стане в нагоді дощовик, який включений в комплект. Крім того, безпеку малюка гарантують 5-точкові ремені з м'якими накладками і захисний бампер.
Купити Chicco We
Усі ціни 26 →Прогулочная коляска Chicco We Stroller, цв.19 (79885.19) | 10 490 грн. |
Chicco Коляска WE Stroller, кол.19 | 9 110 грн. |
Коляска прогулянкова Chicco WE (95) 79885.95 | 10 490 грн. |
Коляска Chicco WE Stroller Grey (79885.19) | 9 675 грн. |
Коляска Chicco WE Stroller Black (79885.95) 79885.95 | 10 490 грн. |