Кардридер / USB-хаб Choetech 7-In-1 USB-C HDMI Adapter (HUB-M19)
Фото 7 |
Choetech 7-In-1 USB-C HDMI Adapter |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Choetech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Choetech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Choetech 7-In-1 USB-C HDMI Adapter
Усі ціни 30 →Адаптер Choetech Adapter 7-in-1 USB-C to USB-C+3xUSB3.0+HDMI+SD Black (HUB | 1 536 грн. |
Адаптер Choetech Adapter 7-in-1 USB-C to USB-C+3xUSB3.0+HDMI+SD Black (HUB | 1 529 грн. |
Концентратор Choetech HUB-M19 7 in 1 USB-C to HDMI Multiport Adapter | 1 398 грн. |
Choetech 7-in-1 grey (HUB-M19-GY) | 1 299 грн. |
Концентратор Choetech HUB-M19 7 in 1 USB-C to HDMI Multiport Adapter | 1 398 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →