Кардридер / USB-хаб Dynamode Dock-USB-TypeC-HDMI-USB3.0-RJ45
Відео 1Фото 8 |
Dynamode Dock-USB-TypeC-HDMI-USB3.0-RJ45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dynamode Dock-USB-TypeC-HDMI-USB3.0-RJ45
Усі ціни 12 →Перехідник Dynamode USB3.1 Type-C to HDMI, 3хUSB3.0, RJ45, USB Type-C Fema | 1 628 грн. |
Адаптер Dynamode USB3.1 Type-C to HDMI, 3хUSB3.0, RJ45, USB Type-C Female, | 1 253 грн. |
Dynamode USB 3.1 Type-C to HDMI (DOCK-USB-TYPEC-HDMI-USB3.0-RJ45) Dock-USB | 1 299 грн. |
Концентратор Dynamode USB3.1 Type-C to HDMI, 3хUSB3.0, RJ45, USB Type-C Fe | 1 391 грн. |
Dynamode USB 3.1 Type-C to HDMI (DOCK-USB-TYPEC-HDMI-USB3.0-RJ45) dock-usb | 1 391 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →