Сонячна панель Choetech SC006 36 Вт
Відео 4Фото 16 |
Choetech SC006 36 Вт |
|
Опорна підніжка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Choetech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Choetech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Choetech SC006 36 Вт
Усі ціни 33 →Портативна сонячна панель Choetech Portable Solar Charger SC006 (36W) | 2 699 грн. |
Зовнішній акумулятор Choetech 36W Foldable Solar Charger Panel 1 x USB-C 2 | 2 985 грн. |
Внешний аккумулятор Choetech 36W Foldable Solar Charger Panel 1 x USB-C 20 | 2 985 грн. |
Портативная солнечная панель Choetech 36w (sc006) | 2 848 грн. |
Сонячна панель для УМБ Choetech 36W Type-C PD 3.0 20W Max + QC 3.0 18W Max | 3 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди