Витяжка Ciarko ORP 39 IX нержавіюча сталь
Фото 5 |
Ciarko ORP 39 IX нержавіюча сталь 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ciarko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ciarko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ciarko ORP 39 IX нержавіюча сталь
Витяжка декоративна Ciarko ORP Inox | 28 945 грн. |
Ciarko ORP 39 IX | 28 249 грн. |
Ciarko ORP 39 IX | 28 938 грн. |
Витяжка декоративна Ciarko ORP Inox | 28 935 грн. |
Вытяжка декоративная Ciarko ORP Inox | 28 941 грн. |
Модификації Ciarko ORP 39 IX
Ціни на Ciarko ORP 39 IX |
---|---|---|---|---|
Ciarko ORP 39 WH білий | від 28 372 грн. | 5 пропозицій | ||
Ciarko ORP 39 IX нержавіюча сталь | від 28 249 грн. | 5 пропозицій | ||
Ciarko ORP 39 BK чорний | від 15 345 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →