Витяжка Kernau KCH 0340.1 B чорний
Kernau KCH 0340.1 B чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KCH 0340.1 B чорний
Усі ціни 10 →Витяжка декоративна Kernau Kch 0340.1 B | 13 296 грн. |
Вытяжка Kernau Kch 0340.1 B | 14 710 грн. |
KCH 0340.1 b Витяжка настінна Kernau | 15 357 грн. |
Витяжка Kernau KCH 0340.1 B | 13 860 грн. |
KERNAU KCH 0340.1 B | 14 053 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →