Комутатор Cisco CBS220-8FP-E-2G
Відео 2 | Очікується у продажу 14 322 грн. Тип: керований 2 рівні (L2); Форм-фактор: настільний; Пропускна здатність (Гбіт/с): 20; Розмір таблиці MAC-адрес: 8K; Gigabit Ethernet (шт): 8; SFP (оптика) (шт): 2; Uplink (шт): 2; Тип Uplink: SFP; Управління: SSH; Telnet; Web-інтерфейс; SNMP; PoE (вихід): 802.3af/at; Виходів з підтримкою PoE (шт): 8 |
Cisco CBS220-8FP-E-2G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Cisco CBS220-8FP-E-2G
Ціни на Cisco CBS220-8FP-E-2G |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS220-8T-E-2G | від 5 090 грн. | 16 пропозицій | ||
Cisco CBS220-8P-E-2G | від 6 303 грн. | 16 пропозицій | ||
Cisco CBS220-16T-2G | від 9 083 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco CBS220-16P-2G | від 12 489 грн. | 20 пропозицій | ||
Cisco CBS220-24T-4G | від 9 416 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco CBS220-24P-4G | від 17 699 грн. | 16 пропозицій | ||
Cisco CBS220-24FP-4G | від 23 990 грн. | 15 пропозицій | ||
Cisco CBS220-48T-4G | від 17 030 грн. | 18 пропозицій | ||
Cisco CBS220-48P-4G | від 31 907 грн. | 21 пропозиція | ||
Cisco CBS220-48FP-4X | від 51 720 грн. | 3 пропозиції |