Комутатор Cisco C9200-24P
Відео 2 | 103 684 грн. Купити! Cisco C9200-24P-E — Комутатор керований L3 24xGbE 128 Гбіт/с бюджет PoE 24Comtrade.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись |
Cisco C9200-24P |
|
Залежно від комплектації може оснащуватися резервним блоком живлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Cisco C9200-24P
Ціни на Cisco C9200-24P |
---|---|---|---|---|
Cisco C9200-24T | від 83 486 грн. | 3 пропозиції | ||
Cisco C9200L-24T-4X | від 136 090 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco C9200L-24P-4X | від 95 928 грн. | 4 пропозиції | ||
Cisco C9200-24P | від 103 684 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco C9200L-24T-4G | від 40 740 грн. | 10 пропозицій | ||
Cisco C9200L-24P-4G | від 58 674 грн. | 16 пропозицій | ||
Cisco C9200-48T | від 137 245 грн. | 3 пропозиції | ||
Cisco C9200L-48T-4X | від 126 462 грн. | 3 пропозиції | ||
Cisco C9200L-48P-4X | від 120 624 грн. | 3 пропозиції | ||
Cisco C9200-48P | від 120 881 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco C9200L-48T-4G | від 131 411 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco C9200L-48P-4G | від 122 724 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →