Комутатор Cisco CBS350-24P-4G
Cisco CBS350-24P-4G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco CBS350-24P-4G
Усі ціни 29 →Cisco CBS350-24P-4G | 26 661 грн. |
Cisco CBS350 Managed 24-port GE, PoE, 4x1G SFP (CBS350-24P-4G-EU) | 32 252 грн. |
Мережевий комутатор Cisco CBS350-24P-4G-EU | 26 920 грн. |
Сетевой коммутатор Cisco CBS350-24P-4G-EU | 26 382 грн. |
Коммутатор сетевой Cisco CBS350-24P-4G | 28 967 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cisco CBS350-24P-4G
Ціни на Cisco CBS350-24P-4G |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS350-24T-4G | від 18 780 грн. | 20 пропозицій | ||
Cisco CBS350-24P-4G | від 26 317 грн. | 29 пропозицій | ||
Cisco CBS350-24FP-4G | від 21 760 грн. | 23 пропозиції | ||
Cisco CBS350-48T-4G | від 31 734 грн. | 25 пропозицій | ||
Cisco CBS350-48P-4G | від 38 000 грн. | 24 пропозиції | ||
Cisco CBS350-48FP-4G | від 32 520 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →