Комутатор Cisco CBS350-8T-E-2G
Cisco CBS350-8T-E-2G 10 GE / 2 SFP18 GE / 2 SFP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco CBS350-8T-E-2G
Усі ціни 15 →Cisco CBS350-8T-E-2G-EU | 9 474 грн. |
Комутатор Cisco CBS350 Managed 8-port GE, Ext PS, 2x1G Combo (CBS350-8T-E- | 11 460 грн. |
Коммутатор сетевой Cisco CBS350-8T-E-2G-EU | 10 214 грн. |
Комутатор Cisco CBS350 Managed 8-port GE, Ext PS, 2x1G Combo (CBS350-8T-E- | 11 460 грн. |
Комутатор Cisco CBS350 Managed 8-port GE, Ext PS, 2x1G Combo (CBS350-8T-E- | 11 460 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Cisco CBS350-8T-E-2G
Ціни на Cisco CBS350-8T-E-2G |
---|---|---|---|---|
Cisco CBS350-8T-E-2G | від 9 474 грн. | 15 пропозицій | ||
Cisco CBS350-16T-E-2G | від 18 445 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →