Похідний ніж Civivi Brazen C2102B
Відео 14Фото 14 |
Civivi Brazen C2102B |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Brazen C2102B
Усі ціни 17 →Civivi Brazen C2102B Burgundy | 2 593 грн. |
Ніж складаний Civivi Brazen C2102B | 2 593 грн. |
Ніж складаний Civivi Brazen C2102B | 3 150 грн. |
Ніж Civivi Brazen Red (C2102B) | 2 677 грн. |
Нож Civivi Brazen Red (C2102B) C2102B | 2 677 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →