Похідний ніж Civivi Elementum C907S (C907S)
Відео 13Фото 10 |
Civivi Elementum C907S |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Elementum C907S
Усі ціни 14 →Civivi Elementum C907S Olive | 3 950 грн. |
Карманный нож Civivi Elementum C907S | 3 950 грн. |
Ніж складаний Civivi Elementum C907S | 3 950 грн. |
Ніж складний Civivi Elementum C907S | 3 950 грн. |
Ніж складний Civivi Elementum C907S | 3 950 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →