Похідний ніж Civivi Praxis C803F (C803F)
Відео 8Фото 15 |
Civivi Praxis C803F |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Praxis C803F
Усі ціни 15 →Civivi Praxis C803F Black | 3 200 грн. |
Карманный нож Civivi Praxis C803F | 3 200 грн. |
Ніж складний Civivi Praxis C803F | 3 200 грн. |
Ніж Civivi Praxis Green (C803F) | 3 200 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →