Похідний ніж Kershaw CQC-7K
Відео 19Фото 4 |
Kershaw CQC-7K |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kershaw 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kershaw.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kershaw CQC-7K
Усі ціни 14 →Нож складной Kershaw CQC-7K (длина: 197мм, лезвие: 83мм), черный 174-1080 | 2 840 грн. |
Нож Kershaw CQC-7K (1740.01.70) | 2 911 грн. |
Kershaw CQC-7K (6034T) | 2 910 грн. |
Нож Kershaw CQC-7K 6034T | 2 910 грн. |
Ніж Kershaw CQC-7K 6034T (6034T) | 2 910 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →