Похідний ніж Civivi Baby Banter C19068S-1 (C19068S-1)
Відео 14Фото 15 |
Civivi Baby Banter C19068S-1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Baby Banter C19068S-1
Усі ціни 14 →Civivi Baby Banter C19068S-1 | 2 949 грн. |
Маленький складной нож Civivi Baby Banter черный C19068S-1 | 3 330 грн. |
Ніж складаний Civivi Baby Banter C19068S-1 | 3 330 грн. |
Ніж Civivi Baby Banter Stonewash Black G10 (C19068S-1) | 3 330 грн. |
Ниж Civivi Baby Banter Stonewash Black G10 (C19068S-1) C19068S-1 | 3 330 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →