Мисливський ніж CJRB Silax J1921B-BBK
Відео 14Фото 33 |
CJRB Silax J1921B-BBK |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CJRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CJRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CJRB Silax J1921B-BBK
Усі ціни 10 →Нож CJRB Silax BB, AR-RPM9 Steel, G10 (J1921B-BBK) | 3 360 грн. |
Ніж CJRB Silax Black Blade (J1921B-BBK) | 3 360 грн. |
Ниж CJRB Silax Black Blade (J1921B-BBK) J1921B-BBK | 3 360 грн. |
Ніж CJRB Silax Black Blade (J1921B-BBK) J1921B-BBK | 3 360 грн. |
CJRB Silax BB AR-RPM9 Steel G10 (J1921B-BBK) J1921B-BBK | 3 399 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →