Зрошувач Claber 8753
Claber 8753 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Claber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Claber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Claber 8753
Дощуватель наземний Claber маятниковий Compact-20 (87530000) | 1 199 грн. |
Зрошувач маятниковий Claber Compact-20 Aqua Control, 20 форсунок (8753) 79 | 1 200 грн. |
Дощівник імпульсний на підставці Claber Compact-20 Aqua Control (87530000) | 1 199 грн. |
Дощувач наземний Claber маятниковий Compact-20 (87530000) | 1 199 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →