Зрошувач Claber 8743
Відео 1Фото 4 |
Claber 8743 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Claber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Claber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Claber 8743
Усі ціни 6 →Дощувач Claber 8743 COMPACT-16 осцилюючий, 290 м² | 1 599 грн. |
Дощувач наземний маятниковий Claber COMPACT-16 полив до 290м2 (87430000) | 1 599 грн. |
Дощуватель наземний Claber маятниковий COMPACT-16 (87430000) | 1 599 грн. |
Зрошувач маятниковий Claber 8743 Compact-16, 16 форсунок (79574) 79574 | 1 598 грн. |
Дождеватель наземний маятниковий Claber Compact-16 полив до 290 м2 (874300 | 1 599 грн. |
Дощувач наземний Claber маятниковий COMPACT-16 (87430000) | 1 599 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →