Зрошувач Presto-Ps 7814
Presto-Ps 7814 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps 7814
Усі ціни 10 →Турбований маятниковий спринклер PRESTO-PS PRESTO-PS Сова на 18 форсунок ( | 1 068 грн. |
Зрошувач осцилюючий Сова Presto-PS сектор 22х19 м 1,5 м/год, 418 м | 1 080 грн. |
Турбований маятниковий спринклер PRESTO-PRESTO PS-PS Сова на 18 форсунок ( | 1 068 грн. |
Дощуватель Presto-PS осцилювальний Сова (7814) | 1 080 грн. |
Дощувач Presto-PS осцилюючий Сова (7814) | 919 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →