Зрошувач GRUNTEK 296217051
Фото 4 |
GRUNTEK 296217051 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRUNTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRUNTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRUNTEK 296217051
Усі ціни 17 →Дождеватель осциллирующий Gruntek (296217051) | 1 150 грн. |
Дождеватель осцилллирующий Gruntek Primavera 462 | 1 151 грн. |
Зрошувач Gruntek осцилюючий Primavera 462 (296217051) | 1 333 грн. |
Дождеватель Gruntek осциллирующий Primavera 462 (296217051) 296217051 | 1 091 грн. |
Дощуватель осцилуючий Gruntek Primavera 462 з регулюванням ширини поливу ( | 1 150 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →